Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM
QLD Prem C:Bulls Masters First Grade Competition 9 29 Nov 20
Sandgate - Redcliffe
   def by  
Northern Suburbs
QLD Prem C:Bulls Masters First Grade Competition 10 29 Nov 20
Sandgate - Redcliffe
   def by  
Wynnum/Manly
QLD Prem C:Katherine Raymont Shield 14 22 Nov 20
Sandgate - Redcliffe
   def by  
University of Queensland
QLD Prem C:Katherine Raymont Shield 15 29 Nov 20
Sandgate - Redcliffe
   def by  
Ipswich
QLD Prem C:Alan Pettigrew Shield [2nd] 9 29 Nov 20
Toombul
   def  
Sandgate - Redcliffe
QLD Prem C:Alan Pettigrew Shield [2nd] 10 29 Nov 20
Wynnum/Manly
   def  
Sandgate - Redcliffe
QLD Prem C:Jodie Fields Shield 6 22 Nov 20
Redlands
   def  
Sandgate - Redcliffe
QLD Prem C:Jodie Fields Shield 7 29 Nov 20
South Brisbane
   def  
Sandgate - Redcliffe
QLD Prem C:Jodie Fields Shield 8 29 Nov 20
Western Suburbs
   def  
Sandgate - Redcliffe
QLD Prem C:Norm McMahon Shield [3rd] 5 21 Nov 20
28 Nov 20
Western Suburbs
   def by  
Sandgate - Redcliffe
BNJCA:U16 Prestwidge Girls 8 28 Nov 20
Wilston-Norths Raiders
   def by  
Sandgate - Redcliffe Mooney
BNJCA:Under 11 Smith 8 28 Nov 20
Albany Creek Hawks
   def  
Sandgate - Redcliffe Hemphrey
BNJCA:Under 11 Taylor 8 28 Nov 20
St Patricks Green
   def  
Sandgate - Redcliffe Stackpoole
BNJCA:Under 11 Taylor 8 28 Nov 20
Sandgate - Redcliffe Pyne
   def by  
The Lakes Red
BNJCA:Under 10 Ponting 8 28 Nov 20
The Lakes White
   def  
Sandgate - Redcliffe Dellit
RankNameRunsGradeRound 
1 Lachlan A Thompson180Bulls Masters First Grade Competition4
2 Bryce E Street173Bulls Masters First Grade Competition4
3 Harrison Sweeney124Men's Under-19 One Day Competition2
4 Georgia Voll122Katherine Raymont Shield3
5 Ryan K Dowse110Norm McMahon Shield [3rd]5
6 Tyler M Skelson105Roy Tanner Shield [5th]1
7 Anmol Dhillon101Under 15 Reardon1
8 Corey R Barsby101Bulls Masters First Grade Competition3
9 Caden S Sweeney100Alan Pettigrew Shield [2nd]4
10 Tess M Cooper99Katherine Raymont Shield6

Facebook